Máte zvídavé děti a chcete je hravou formou naučit,

co je ŘÁDEK a SLOUPEČEK?

        Pozvěte si medvídky Bernarda         a Arnošta.

Od hraní

ke tvoření

Jsem Pari (Petra Vernerová), maminka téměř 11 letého kluka.  Od malička jsem chtěla být učitelkou. Hrála jsem si, jak učím děti ve třídě (plyšáci a panenky seřazení v pokojíčku). Bavila mě matematika a zeměpis, ale učitelkou jsem se nestala. Tento dětský sen se mi plní až nyní, i když trošku jinak.

Jsem vášnivá sudokářka i můj syn Dáda miluje čísla. Když mu bylo čerstvých 5, už četl a poznal čísla, tak jsem mu vyrobila malou verzi sudoku. Kartičky s čísly 1-4 a doplňování volných okýnek syna moc zaujalo a bavilo.  

Po dalších pěti letech mě napadlo, že udělám vylepšený návod na malé sudoku (s čísly i bez čísel) také dalším dětem. Začali jsme se synem vytvářet a psát "Hravá čísla u Pari". 

Mám ráda děti, jsem asistentka pedagoga. Tento "TAHÁK - řádky a sloupečky" i navazující BAREVNÉ SUDOKU jsem testovala ve školce na předškolácích. Děti hru hned pochopily a nadšeně pak hrály i mezi sebou.

  Bernard s Arnoštem Vám i dětem ukáží vychytávky,          jak si snadno zapamatovat a neplést si

ŘÁDEK A SLOUPEČEK

Hravé učení pro nejmenší 😉

Co Vás v TAHÁKU čeká?

 • Hraví plyšáci
  Tahákem provází dva méďové.
 • Už se nespletou
  Děti si někdo řádky a sloupečky pletou, zaměňují. S naším tahákem si je hravě zapamatují.
 • Škola hrou
  žádné nucené "šprtání" zpaměti, ale dva zábavné taháky a děti se rychle naučí, jak vypadá řádek a sloupeček.

BONUS

 • Básnička
  díky rýmované básničce, budou sloupečky i řádky rychle v hlavičce. Děti je už budou znát a napořád si je pamatovat.
 • Navazující hra
  líbí se dětem "učit se" s Bernardem a Arnoštem? Pokračujte ve hře BAREVNÉ SUDOKU
 • Barevné sudoku
  navazuje na "TAHÁK řádky a sloupečky" a u dětí má velikou oblibu

Co o taháku a barevném sudoku

říkají rodiče dětí?

Ebook Barevné sudoku je skvělý! Je psaný přímo pro děti, které provází celým textem (se spoustou obrázků a s názornými videoukázkami) dva medvědí kamarádi. Jednoduchou a hravou formou jim vysvětlí pravidla a nabídnou i originální pomůcku, jak si zapamatovat, co je řádek a co sloupeček - to mě vážně pobavilo! 🙂 Zároveň vás také otestují na jednoduchých příkladech, jestli už je zvládáte a pak hurá do luštění! Budete mít k dispozici spoustu mřížek k vyluštění a samozřejmě také správná řešení, abyste si ta svoje mohli zkontrolovat. Méďové vám také nabídnou varianty ke hře sudoku venku: v přírodě, na hřišti, u vody. Mé dvě dcery luštily sudoku poprvé a moc je to bavilo! Překvapilo mě, že i mladší holčička se hned chytla docela dlouho u toho vydržela. To asi zařídili ti méďové 🙂 A nebo Pari s Dádou? Kdo ví, hlavně, že to funguje a děti to baví! A to, že u toho potrápí mozkové závity, je samozřejmě bonus navíc! Doporučuju všemi deseti!
Michaela Malámaminka 2 slečen, www.mamapilates.cz

Klikněte na tlačítko CHCI tahák ZDARMA

TAHÁK řádky a sloupečky Vám přijde na Váš email