Máte rádi hry rozvíjející logické myšlení?

Hledáte hru, kterou si děti můžou hrát doma a také venku? Vše potřebné najdete kolem sebe.

Chcete čas s Vašemi dětmi využít zábavně a přesto tím přispět k jejich rozvoji? 

Mám pro Vás řešení BAREVNÉ SUDOKU.

Pro děti od 3 až do 9 let, které ještě sudoku neznají 😉

S medvídky Bernardem a Arnoštem Vám krok po kroku ukážeme a naučíme, že SUDOKU je zábava.

A to vše BEZ ČÍSEL.

Od hraní

ke tvoření

Jsem Pari (Petra Vernerová), maminka téměř 11 letého kluka.  Od malička jsem chtěla být učitelkou. Hrála jsem si, jak učím děti ve třídě (plyšáci a panenky seřazení v pokojíčku). Bavila mě matematika a zeměpis, ale učitelkou jsem se nestala. Tento dětský sen se mi plní až nyní, i když trošku jinak.

Jsem vášnivá sudokářka i můj syn Dáda miluje čísla. Když mu bylo čerstvých 5, už četl a poznal čísla, tak jsem mu vyrobila malou verzi sudoku. Kartičky s čísly 1-4 a doplňování volných okýnek syna moc zaujalo a bavilo.  

Po dalších pěti letech mě napadlo, že udělám vylepšený návod na malé sudoku (s čísly i bez čísel) také dalším dětem. Začali jsme se synem vytvářet a psát "Hravá čísla u Pari". 

Mám ráda děti, jsem asistentka pedagoga. Toto BAREVNÉ SUDOKU jsem na mé praxi testovala ve školce na předškolácích. Děti hru hned pochopily a nadšeně pak hrály i mezi sebou.

Prozradím Vám tajemství,

jak se skamarádit se sudoku BEZ ČÍSEL.

Co se v eBooku dozvíte a naučíte

 • Hraví plyšáci
  eBookem provází dva méďové. Vaše dítě si může přinést své oblíbené plyšáky, kteří se můžou ke hře přidat.
 • Rodinná zábava
  hra Sudoku je sice pro jednoho hráče, ale když budete dětem číst tento eBook, zažijete spolu i s medvídky zajímavé chvilky. Pobavíte se a budete mít s dětmi společné zážitky.
 • Zvědavost
  ukojíte svoji zvědavost, naučíte se, jak hrát sudoku, když děti neznají čísla (nebo dospělí to s čísly neumí nebo nechtějí)
 • Škola hrou
  s eBookem se naučíte Sudoku (bez čísel), přitom si s dětmi zahrajete (s plyšáky, kostičkami) a to vše doma i venku (BONUS)

BONUSY 

 • sudoku NARUBY
  v eBooku se naučíte nejen hrát sudoku, ale také si ho sami složit a dávat hádat někomu dalšímu
 • sudoku DOMA
  ukážeme Vám, že sudoku se dá hrát s různými věcmi, které máte doma, nejen s barevnými kostičkami
 • sudoku VENKU
  získáte od nás inspiraci, že i venku na výletě nebo procházce si můžete sudoku zahrát

.

Ebook Barevné sudoku je skvělý! Je psaný přímo pro děti, které provází celým textem (se spoustou obrázků a s názornými videoukázkami) dva medvědí kamarádi. Jednoduchou a hravou formou jim vysvětlí pravidla a nabídnou i originální pomůcku, jak si zapamatovat, co je řádek a co sloupeček - to mě vážně pobavilo! 🙂 Zároveň vás také otestují na jednoduchých příkladech, jestli už je zvládáte a pak hurá do luštění! Budete mít k dispozici spoustu mřížek k vyluštění a samozřejmě také správná řešení, abyste si ta svoje mohli zkontrolovat. Méďové vám také nabídnou varianty ke hře sudoku venku: v přírodě, na hřišti, u vody. Mé dvě dcery luštily sudoku poprvé a moc je to bavilo! Překvapilo mě, že i mladší holčička se hned chytla docela dlouho u toho vydržela. To asi zařídili ti méďové 🙂 A nebo Pari s Dádou? Kdo ví, hlavně, že to funguje a děti to baví! A to, že u toho potrápí mozkové závity, je samozřejmě bonus navíc! Doporučuju všemi deseti!
Michaela Malámaminka 2 slečen, www.mamapilates.cz

Naše know-how Vám předáme

v tomto eBooku

Cena tohoto eBooku je 281,- Kč, nyní v časově omezené akci jen za 99,- Kč. Ušetříte 182,- Kč 👍 Proč taková sleva? Se synem chceme, aby naše hra a medvídci udělali radost mnoha dětem ❤️ A jako maminka vím, že každá kačka se počítá a i já ráda při nákupech využívám slevy a akce 😉

Od první myšlenky až po finální eBook jsme s Dádou pořád mysleli na Vás a Vaše děti. Jak vše napsat tak, aby i Vás začalo bavit hrát SUDOKU, stejně jako nás 🙂

Byla to zábava, zároveň i práce, která nás bavila a užili jsme si to 😉 Naše know-how najdete v tomto eBooku BAREVNÉ SUDOKU. Krok po kroku se naučíte principy a pravidla sudoku.

Naše know-how Vám předáme

v tomto eBooku

Cena tohoto eBooku je 281,- Kč, využijte časově omezenou akční cenu. Se synem chceme, aby naše hra a medvídci udělali radost mnoha dětem ❤️ Od první myšlenky až po finální eBook jsme s Dádou pořád mysleli na Vás a Vaše děti. Jak vše napsat tak, aby i Vás začalo bavit hrát SUDOKU, stejně jako nás 🙂

Byla to zábava, zároveň i práce, která nás bavila a užili jsme si to 😉 Naše know-how najdete v tomto eBooku BAREVNÉ SUDOKU. Krok po kroku se naučíte principy a pravidla sudoku.

Možná Vás napadají tyto otázky

 • Moje dítě neumí čísla
  Paráda, k našemu Barevnému sudoku nepotřebuje umět čísla.
 • Od kolika let je vhodné toto Barevné sudoku?
  Doporučujeme věk alespoň od tří let a umět tři základní barvy (červená, modrá, žlutá).
 • Matematika mně nikdy nešla a běžné sudoku s čísly mě nebaví. Budu umět Barevné sudoku vysvětlit dítěti?
  K našemu BAREVNÉMU sudoku nemusíte umět matematiku. V eBooku je vše vysvětleno, stačí dětem jen přečíst a ukazovat obrázky. Věřím, že i Vy pochopíte jedno jediné pravidlo sudoku (víc není potřeba) a mile Vás tato hra překvapí.
 • Co když mi e-Book nesedne?
  Barevné sudoku píšeme tak, aby se líbilo dospělým a hlavně dětem. Ale může se stát, že Vám nepadne do oka. Pak stačí využít 14 dní garanci vrácení peněz.

Máte nějakou další otázku? Zeptejte se mě na info@upari.cz

S Dádou jsme eBook tvořili tak, aby to zaujalo každé dítě i dospělého

Pokud ale eBook nesplní Vaše očekávání, napište mi. Máte garanci 14 dní od odeslání eBooku na Váš email. Jsme féroví a peníze Vám vrátíme zpátky.  

Co Vás v eBooku čeká?

Dva medvídci

eBook je psaný hravou formou, vypráví ho dva plyšáci

Žádná čísla

eBook pro každého, kdo neumí nebo nemá rád čísla

Barvičky a kostičky

hrajeme bez čísel s barevnými kostičkami

Čtení

větší písmo vhodné i pro začínající čtenáře

Básnička

sudoková říkanka

Malování

pravítko a pastelka na mřížku

Zadání i řešení

více než 18 příkladů včetně správných výsledků, 5x video

Rodinná hra

i když je sudoku hra pro jednotlivce, tady se zabaví děti i Vy

3 bonusy

jak se naučit sestavit vlastní sudoku, luštění sudoku doma i venku

Co o eBooku říkají rodiče a jejich děti

Váš eBook o sudoku som čítala spolu s 5 ročným synom, ktorý už ovláda lúštiť niektoré ľahšie tipy sudoku. Farebné sudoku ho veľmi zaujalo. A nielen jeho, ale aj mňa. No najviac sa mi páčia bonusové videá o tom, ako si poskladať vlastné sudoku. Doma majú deti veľa hračiek, možno by ich nebavilo hrať sudoku. Ale teraz už viem, že vždy, keď budeme mimo domu a deti sa budú nudiť, poskladám im sudoku. Pomocou eBooku a videí som sa naučila, ako na to a tiež som dostala množstvo inšpirácií, aké predmety pri sudoku využiť. Ďakujem vám ešte raz veľmi pekne.
Andrea VelebnáMinimalistické rodinné varenie www.andreavelebna.sk
E-book jsem prostudovala jedním dechem. Klukům jsem ukázala nejdůležitější informace, aby viděli, jak se sudoku hraje a jaká jsou pravidla. Zaujala je varianta s legem a hned běželi do pokojíčku vytvořit šablony a začali hrát. Pochopili vše velice rychle. Sudoku se jim tak líbilo, že si sami hned začali vymýšlet těžší varianty a dávali si zadání navzájem. Moc děkujeme za skvělou inspiraci.
Lucie Prušanskámaminka 2 kluků, instruktorka smysluplného pohybu www.lucieprusanska.cz

Klikněte na tlačítko CHCI eBook a objednejte si eBook ještě teď a hned můžete začít hrát.

eBook BAREVNÉ SUDOKU Vám přijde na Váš email